Aktuality

Milí zákazníci,

letošní babí léto se opravdu vydařilo. Máme relativně suché, málo větrné, slunné a přes den velmi teplé počasí. Noci už jsou ale poměrně chladné a ráno se prokousáváme mlhou. Mlhy se s postupujícím podzimem udržují po větší část dne. Přes den, když se mlhy konečně rozplynou, slunce hřeje téměř jako během letních dnů. V práci a domácnostech během dne větráme a ubíráme u radiátorů na teplotě. S večerem se však ochlazuje a jsme rádi, že se můžeme ohřát například u krbu nebo krbových kamen.  Do krbových kamen máme v nabídce hnědouhelné brikety, které můžete objednat na telefonním čísle 602 489 489. Potřebujete menší množství? Na provozovně Křinec a Hrušová si můžete osobně koupit jakékoliv množství paliv. Třeba jen pytel briket na vyzkoušení. Dále si můžete vybrat z uhlí ledvického, komořanského nebo i černého do litinového kotle.

moderní technika, uhlí a zeleň k sobě dobře ladí - takhle vypadá babí léto u nás

 

Proč se říká "BABÍ LÉTO" a co to je

 - během babího léta lze často pozorovat volně se vznášející pavučiny drobných pavouků, které lidem v minulosti připomínaly šedé „babské“ vlasy.

- Je chladnější počasí než v létě – jakési „zestárlé“ léto, které už není v nejlepší kondici

Babí léto je jednou ze singularit v ročním průběhu počasí ve střední Evropě. Singularita je pravidelně se opakující průběh počasí v daném období roku. Je to jev vázaný přesně na určité kalendářní období. Singularitou v širším slova smyslu je ale relativně pravidelná odchylka od ročního chodu počasí, kdy je zvýšen výskyt  některých povětrnostních situací v určitém období roku a v konkrétním regionu. Takovou to pravidelnou odchylku můžeme pozorovat i u nás uhlířů. S každým příchodem podzimu pozorujeme zvýšený zájem o rychlé dodání paliv, ještě před nástupem velkého ochlazení.  Není na co čekat, meteorologové upozorňují, že o víkendu přijde rapidní pokles teplot.  Objednejte hned na tel. čísle 602 489 489 a my pro vás palivo na dolech zajistíme a my vám ho přivezeme.

 

 

 

 Výhody nákupu u nás

krabice

Platební kartou můžete platit nejen na pobočce, ale také u řidiče při převzetí paliva.

krabice

Námi nabízený sortiment paliv je možné také objednat v našem e-shopu

Odborně školení pracovníci

Ledvické uhlí nakládáme a vozíme přímo z vagonu

Doprava

Veškeré zboží Vám levně dovezeme až domů

Vrácení

Dotazy zodpovíme na lince 602 489 489

Emailový zpravodaj Email 3 500 zákazníků získává extra slevy a novinky emailem. Přidejte se k nim.

Naše pobočky

Křinec 602 489 489
Chvaletice 602 489 489
Turnov 602 489 489
Jaroměř 602 489 489
Chrudim 602 489 489
Letohrad 602 489 489
Písečná 602 489 489
Mohelnice 602 489 489

Doporučujeme

kominy.cz
Mapa poboček