Aktuality

Milí zákazníci,

máme už konec podzimu a pomalu se blíží první adventní neděle.  Počasí venku je pošmurné a možná i trochu smutné.  Teploty přes noc i den klesají pod bod mrazu a  z oblohy se zatím  snáší spíše déšť než sníh. Pole i stromy jsou holé, zahrady jsou shrabány, chalupy a chaty zazimovány….Ať chceme, nebo ne, toto počasí venkovním aktivitám moc nepřeje, práce na zahradě musí počkat do jara a pořádná sněhová nadílka také ještě nedorazila. Možná i díky šedivému počasí (a hlavně blížícím se Vánocům) v tomto období více vyrážíme do nákupních středisek. Tady se  všechno třpytí, svítí, cinká…..spousty barev a vše je veselejší. Jenže… v  tomto období má chuť se porozhlédnout po obchodech více a více lidí a brzy toho mumraje je dost. Fronty, hory lidí, akční zboží vyprodané…… Nakonec jsme rádi, když vyjdeme do šedého mlhavého počasí, trochu vydechneme a po všem si odpočineme v teple domova.

U nás nemusíte čekat v dlouhé frontě, mačkat se a netrpělivě postávat až na Vás přijde řada. My jsme na toto období připraveni a snažíme se Vám nákup uhlí co nejvíce zpříjemnit a urychlit. Dodávky paliv zajišťujeme průběžně, bez dlouhého čekání, dle Vašich potřeb.  Objednávku paliva můžete provést několika způsoby, záleží  jen na Vás, jestli chcete  zavolat na naši zákaznickou linku 602 489 489, kde Vám rádi  poradíme, můžete také  poslat mail na  havelka@havelka.cz,  sms nebo si objednat na našem eshopu. Na našich skladech neustále průběžně doplňujeme široký sortiment paliv a briket.  Uhlí i brikety skladujeme v menším, ale dostatečném množství, tak aby bylo palivo zaplachtováno a chráněno třeba i před očekávaným sněhem. Myslíme i na zákazníky, kteří například nemají dostatek prostoru na uskladnění paliv a pro uhlí jezdí na provozovnu s vozíčkem sami. Uhlí nebo brikety můžete koupit na provozovně Křinec, Chvaletice a Hrušová  i v sobotu od 8:00 – 11:00 se slevou 100 Kč za tunu a nakládkou zdarma. Sobotní prodej pro Vás chystáme i v posledním měsíci tohoto roku.

SOBOTNÍ  PRODEJ na pobočce Křinec, Chvaletice, Hrušová.

 PÁTKY a  SOBOTY  SLEVA 100,- Kč/t  paliva při vlastním odvozu,

navíc každý den   NAKLÁDKA ZDARMA.

SOBOTA   OTEVŘENO od 8 - 11 hodin

Na zákaznické lince se těšíme na Váš hovor, VOLEJTE na  602 489 489 kde Vám rádi poradíme s výběrem paliva a sepíšeme objednávku. 

Pokud Vám více vyhovuje eshop, pohodlně objednávku vytvořte na našem webu.

Nebo využijte náš mail havelka@havelka.czVýhody nákupu u nás

krabice

Platební kartou můžete platit nejen na pobočce, ale také u řidiče při převzetí paliva.

krabice

Námi nabízený sortiment paliv je možné také objednat v našem e-shopu

Odborně školení pracovníci

Ledvické uhlí nakládáme a vozíme přímo z vagonu

Doprava

Veškeré zboží Vám levně dovezeme až domů

Vrácení

Dotazy zodpovíme na lince 602 489 489

Emailový zpravodaj Email 3 500 zákazníků získává extra slevy a novinky emailem. Přidejte se k nim.

Naše pobočky

Křinec 602 489 489
Chvaletice 602 489 489
Jaroměř 602 489 489
Letohrad 602 489 489
Hrušová 602 489 489
Písečná 602 489 489
Mohelnice 602 489 489

Doporučujeme

kominy.cz
Mapa poboček